Niepechowy 13 listopada :)

Od kilku lat nasi uczniowie biorą udział w  Dzielnicowym Konkursie Wokalnym pt. "Zakazane Piosenki". Jego organizator to Szkoła Podstawowa Nr 279. Zadaniem uczestników jest solowe wykonanie utworu tematycznie związanego z II wojną światową.  W tym roku 60tkę reprezentowały trzy osoby: Jagoda Bełżek i Wiktoria Szachsznajder z klasy 7c oraz Aleksander Grodzki z klasy 4b. Dziewczyny miały już okazję brać udział w wokalnym współzawodnictwie, ale dla Alka był to absolutny debiut. Mimo ogromnej tremy, doskonale sprostał powierzonemu zadaniu.

X edycja "Zakazanych Piosenek"okazała się dla nas wyjatkwo udana.  Z ogromną radością przyjęłam wiadomość, że jury konkursowe przyznało 60tce dwie nagrody: II miejsce  Jagodzie za wykonanie piosenki pt. "Miasto 44" i III miejsce Wiktorii za "Dziewczynę z granatem". Cieszę się, że trud naszych uczniów został doceniony. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 24 listopada 2017 r. podczas Święta Szkoły Nr 279.

Bardzo dziękuję całej trójce moich chórzystów za odwagę, determinację i zapał jaki im towarzyszył w opanowaniu trudnego repertuaru. Gratuluję sukcesu z całego serca :)))).

Anna Oleszczuk