• Odwiedziło nas: 1944150

Numer 1/2018 Październik

• Kochani,
  • Oddajemy w Wasze ręce najświeższy, jeszcze "ciepły", opracowany w nowej szacie graficznej egzemplarz "Echa Sześćdziesiątki".
  • Bardzo miło nam poinformować, że tworzył go nowy zespół redakcyjny, złożony z nauczycieli i uczniów z klas 4 -8. W skład tej fantastycznej ekipy wchodzą: Paweł Turski, Marysia Sikorska, Julka Lipnicka, Oliwia Weiss oraz panie Dorota Wawrzkowicz i Małgorzata Wasylczyszyn.
  • Gratulujemy zespołowi udanego debiutu.  Dziękujemy za bardzo ciekawe tematy poruszone w pierwszym numerze. Jak tak dalej pójdzie, wróżymy gazecie i jej autorom fantastyczną dziennikarską przyszłość, a odbiorcom czytelniczą przygodę.
  • P.S. Zespół zaprasza do współpracy zainteresowanych  uczniów i nauczycieli. Można zgłaszać się do redagowania gazety, ale też "podrzucać" ciekawe tematy, które mogłyby pojawiać się na łamach naszego czasopisma.
  • A tymczasem zapraszamy do lektury Uśmiech

Anna Oleszczuk, admin