Wiosna, ach to ty...

Tym razem powitanie długo wyczekiwanej wiosny wypadło w Wielkim Tygodniu. Spotkanie klas  starszych na szkolnej sali gimnastycznej rozpoczęto więc od montażu słowno-muzycznego przygotowanego pod kierunkiem pani Joasi Gąski. Inscenizacja pt. "Wielkanocny Poranek" wprowadzająca w atmosferę Świąt Wielkanocnych przypomniała  wszystkim zebranym o odwiecznej walce Dobra ze Złem, o walce człowieka ze swymi słabościami. I tu pokazano piękny przykład zwycięstwa. Zwycięstwa Chrystusa, które dokonało się przez Jego Zmartwychwstanie. To właśnie w Nim powinniśmy szukać ratunku i umocnienia.

Kolejnym punktem programu był coroczny Szkolny Konkurs Mam Talent. Uczniowie rywalizowali o tytuł Mistrza Sztuki Kulinarnej, pasjonaci prezentowali swoje zainteresowania i hobby. Na scenie pojawili się wokaliści, akrobaci, sportowcy. Kucharze upitrasili pyszne, zdrowe sałatki, piosenkarze wyśpiewali co im w duszy gra, a hobbyści rozłożyli swoje kolekcje. Jak zwylke było wesoło i hałaśliwie. No, ale wiosna ma swoje prawa. A my dopięliśme swego. Przez cały czas towarzyszyły nam cudowne, słoneczne promienie.

Bardzo dziękujemy Dominice Kaczmarczyk za prowadzenie imprezy, panu Piotrowi Rostkowskiemu za koferansjerkę, a Samorządowi Uczniowskiemu za zorganizowanie spotkania.

Życzymy wszystkim miłych i ciepłych ferii wiosennych:))