• Do końca roku: 250 dni
  • Do wakacji: 57 dni

Pucharowy Turniej

VI DZIELNICOWY TURNIEJ O PUCHAR IMIENIA KAMILI SKOLIMOWSKIEJ

19 maja 2016 roku na obiektach sportowych SP 312 odbył się dzielnicowy turniej lekkoatletyczny o puchar im. Kamili Skolimowskiej. Na zawody zostały zaproszone wszystkie szkoły podstawowe z dzielnicy Praga Południe. Przybyły m.in. SP 60, SP 141, SP 143, SP 163, SP 168, SP 185, SP 215, SP 246, SP 279. Gościem honorowym był tata olimpijki – Pan Robert Skolimowski. Zawodnicy rywalizowali w konkurencjach wytrzymałościowych, szybkościowych i siłowych. Zwieńczeniem zmagań była niezwykle widowiskowa sztafeta biegowa składająca się z 12 osób z każdej szkoły (chłopcy i dziewczynki z klas 4-6). Nagrodzeni zostali najlepsi sportowcy w poszczególnych konkurencjach z podziałem na wiek i płeć. Nasz reprezentant Michał Bossy był najlepszy w rzucie piłką lekarską. Tego dnia wręczone zostały medale, dyplomy oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców. Książki, statuetki i maskotki zasponsorowała fundacja Kamili Skolimowskiej. Reprezentacja "60" nie zajęła miejsca na podium, ale bawiła się świetnie. Za rok też będziemy startować. :) *