Dzień Sportu 2016

Na ten dzień wszyscy czekaliśmy cały okrągły rok. No i doczekaliśmy się. W prawdziwie letni, czerwcowy poranek uczniowie starszych klas ruszyli na boisko do sportowej rywalizacji. Nie zabrakło rzutów, podskoków, strzałów, biegu i tańca. Do góry poleciały własnoręcznie wykonane latawce. A wszystko przy wesołej muzyce i dopingu najlepszego z komentatorów pana Andrzeja Gałacha. Prawdziwy przedsmak wakacji. Rozpędzeni podążamy do nich truchcikiem. Jeszcze tylko 17 dni i żegnaj szkoło :))))

Bardzo dziękujemy organizatorom - pani Monice Markiewicz i panu Grzegorzowi Fidurze.

Dziękujemy bardzo Pani Dyrektor i Samorzadowi Szkolnemu za nagrody i wspaniały, truskawkowy smak deseru. No i oczywiście naszemu absolwentowi Janowi, który "uratował" pani Ani życie :)

Już  tęsknimy do Dnia Sportu 2017.