Klasa 5b w Zielonej Szkole

Dzień 1

Gdy przyjechaliśmy na miejsce powitał nas pan kierownik ośrodka. Po smacznym posiłku zostaliśmy podzieleni na dwie grupy i rozpoczęliśmy gry. W grupie zielonej bawiliśmy się w Alkatras oraz "nalewanie wody do dziurawej rury". Nikt się nie spodziewał, że przemokniemy do suchej nitki :). Druga grupa – czerwona błądziła w labiryncie. Na zakończenie dnia rozpalono ognisko i piekliśmy smakowiete kiełbaski.

Dzień 2

Świąteczny, ponieważ nasza ukochana wychowawczyni pani Kasia Wiśniewska obchodziła urodziny. Zrobiliśmy Pani cudowną niespodziankę.

Potem znowu gry. Podzieleni na grupy bawiliśmy się w „hydraulika”, „poprzeczkę” , „wyścig skrzynek” i „gigant”. Wieczorem popisywalismy się wokalnie w konkursie karaoke.

Dzień 3

Poranek rozpoczęliśmy bardzo ciekawą grą terenową. Walczyliśmy ze sobą o zdobycie flagi. Później to co lubimy najbardziej – paintball laserowy i na koniec „wieża mocy”. Wieczorem podrygiwaliśmy na dyskotece.

Dzień 4

Po śniadaniu odbył się bardzo „smaczny” konkurs – kto szybciej zje lody. Przed wyjazdem odebraliśmy dyplomy.

Do Warszawy dotarlismy cali, zdrowi, zmęczeni i baaardzo zadowoleni. W tym roku „zielona szkoła” była naprawdę fantastyczna:)

Patrycja Gromala

Ania Rathe,