Pokonkursowa Gala

Zgodnie z palnem, nasza uczennica Małgosia Bolek pod opieką pani Joanny Gąski pojechała dziś do Galerii Porczyńskich, gdzie mieści się Muzeum Kolekcji im. Jana Pawła II. Właśnie na 9 listopada zaplanowano tam Galę z okazji zakończenia XIV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego pt. "Usłysz, Panie, moje słowa".

W czasie uroczystości miało miejsce rozdanie statuetek i nagród zwycięzcom oraz osobom wyróżnionym w konkursie. Dyplomy i upominki książkowe otrzymali wszyscy finaliści, w tym Małgosia.
W czasie Gali wystąpiły chóry Katolickiego Zespołu Edukacyjnego "Serafinki" i "Kefas". Piękne pieśni religijne uświetniły spotkanie. Niespodzianką dla wszystkich była obecność wspaniałej pisarki, autorki ponad czterdziestu książek dla dzieci i młodzieży - Małgorzaty Nawrockiej. Na zakończenie zwycięzcom, osobom wyróżnionym i wszystkim finalistom podziękował Dyrektor Szkoły Ks. dr Sylwester Jeż. Gala zakończyła się ukochaną pieśnią Świętego Jana Pawła II pt. "Barka".

Jeszcze raz gratuluję Małgosi i dziękuję za zaangażowanie oraz włożoną pracę. Bardzo się cieszę z jej sukcesu.

Joanna Gąska :)