Athletics Camp

12 grudnia "wybrańcy losu" z naszej szkoły wzięli udział w Athletics Camp organizowanym przez Fundację Kamili Skolimowskiej. Fundacja Kamili Skolimowskiej powstała w grudniu 2010 roku i jej celem jest pielęgnowanie pamięci o naszej najmłodszej mistrzyni olimpijskiej, pomoc sportowcom w ich powrocie do sportu oraz propagowanie lekkiej atletyki wśród dzieci i młodzieży. Prezesem fundacji jest ojciec Robert Skolimowski a ambasadorami Anita Włodarczyk, Piotr Małachowski i Tomasz Majewski.

Spróbowaliśmy swoich sił w pchnięciu kulą, rzucie młotem, rzucie dyskiem i biegu przez płotki. Mieliśmy też spotkanie z dietetykami i próbowaliśmy zdrowych koktajli. Każdy uczestnik otrzymał koszulkę i upominki, a nasza szkoła oszczepy, mini dysk, mini młot i mini kulę.
Bawiliśmy się super, za rok też się wybieramy!!!

Monika Markiewicz :)