Rok szkolny 2017/2018 rozpoczęty :)

Jeśli ktoś miał nadzieję, że lato i wakacje jeszcze trwają, aura za oknem rozwiała wszelkie wątpliwości. Może i dobrze, że słońce schowało się za gęstą warstwą chmur, bo dzięki temu chętniej wracało się dziś na Zbaraską.

Na pierwszoklasistów czekała specjalna niespodzianka. Z rąk naszych gości, Pani Marzenny Adamiak - Naczelnika Wydziału Oświaty i Wychowania oraz Pana Jarosława Karcza - Burmistrza Dzielnicy Praga Południe, dzieci odebrały upominki. Dzięki temu początkowe, lekkie stremowanie zastąpił uśmiech.

Na wszystkich spotkaniach  uczniów, ich rodziców i nauczycieli witał Pan Dyrektor Marek Nowotka.

Czas szybko płynie, my się zmieniamy, zmienia się też nasza szkolna rzeczywistość. Po wakacjach rozpoczynamy naukę w „nowej” 8-klasowej szkole podstawowej. Czekają nas nowe wyzwania. Czy im sprostamy? Bez wątpienia. Warunek - solidna praca.

Na zakończenie uroczystości Pan Dyrektor życzył wszystkim uczniom szkolnego roku zakończonego sukcesem na miarę możliwości.

60tko! Do dzieła!