Jubileuszowe Święto Szkoły wewnątrzszkolnie :)

W obchody Święta Szkoły zaangażowana była cała szkolna społeczność: uczniowie, nauczyciele, rodzice, pracownicy szkoły. Ponieważ rok jubileuszowy trwa 12 miesięcy, jeszcze przed wakacjami ogłoszono różnego rodzaju inicjatywy: konkursy, wycieczki, spotkania z historią. W ostatnie dni listopada nadszedł czas na podsumowania: quizy historyczne, biegi terenowe, projekcje filmów, spektakle teatralne, rozstrzygnięcie konkursów, wręczenie nagród i dyplomów, wreszcie śpiewanie pieśni patriotycznych i udział w próbie generalnej akademii. Wszyscy uczniowie mogli rotacyjnie uczestniczyć w tych wydarzeniach, ponieważ w Dniu Patrona, tzn. 29 listopada nie było zajęć dydaktycznych. Niezwykle aktywnie uczciliśmy nasz jubileusz.

Anna Oleszczuk

A oto relacja fotograficzna :)