• Odwiedziło nas: 2079284

Dorośli i Dzieciaki pomogliście nakarmić psiaki i kociaki!!!

Kolejna akcja charytatywna klasy 5 b zakończyła się sukcesem! Uczniowie naszej szkoły przystąpili do akcji charytatywnej na rzecz bezdomnych psów i kotów, która została zorganizowana w dniach 6.12.- 17.12. 2018 roku. Zebrane dary zostały posegregowane i przekazane do Schroniska w Celestynowie w dniu 19 grudnia 2018 roku. Uczniowie pomagali zapakować karmę, którą ledwo zmieściliśmy do samochodu. Byliśmy zaskoczeni taką ilością rzeczy dla zwierząt. Mamy nadzieję, że zorganizowana akcja pomoże podopiecznym Schroniska przetrwać zimę, a w naszych dzieciach obudzi wrażliwość na potrzeby i los zwierząt. Serdecznie dziękujemy Julii Wajszczuk, Wiktorii Bojanowskiej, Zuzi Blusiewicz oraz Oliwii Zawadzkiej koordynatorkom akcji. Dziękujemy klasie 5 b za pomoc w segregowaniu i pakowaniu darów pod opieką wychowawczyni. Szczególne podziękowania za bezinteresowną pomoc dla pani Dominiki Grodzkiej za dostarczenie darów do Schroniska w Celestynowie.

Wszystkim, którzy włączyli się do akcji serdecznie dziękujemy i zachęcamy do pomocy potrzebującym zwierzętom przez cały rok.

Dorota Wawrzkowicz