• Do końca roku: 256 dni
  • Do wakacji: 63 dni

Sport 2015/2016

CZERWIEC 2016

6 czerwca reprezentacja "60", dziewczęta i chłopcy rozgrywali finały w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Południe w "Dwa ognie usportowione" klas IV.
Chłopcy zdobyli I miejsce, a dziewczynki III. Koniec roku z "przytupem" :)Brawo!!!

KWIECIEŃ 2016

Jak co roku wzięliśmy udział w zawodach pływackich. Nasi najlepsi zawodnicy ukończyli swój bój na IV miejscu w dzielnicy. Gratulujemy :)

LUTY 2016

Dziewczęca drużyna siatkarek 60tki zdobyła II miejsce w Dzielnicowych Mistrzostwach Pragi Południe. Bardzo się cieszymy i gratulujemy!

LISTOPAD 2015

Wreszcie przyszedł czas na podsumowania roku 2014-2015. Braliśmy udział w wielu rozgrywkach organizowanych na terenie dzielnicy w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Jak zawsze nasi uczniowie niczego nie oddawali walkowerem i odnieśli sukcesy w różnych dyscyplinach.

Odebraliśmy Puchar XLVIII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży

za rok szkolny 2014/2015

W 48 edycji tej największej imprezy sportowej dla dzieci i młodzieży

Sportowcy z naszej szkoły zajęli II miejsce w rywalizacji szkół podstawowych Pragi PołudnieUśmiech

Gratulacje i ogromne podziękowania dla zawodników i ich trenerów:

pani Moniki Markiewicz i pana Grzegorza Fidury:)

WRZESIEŃ

23 września reprezentacje dziewcząt i chłopców naszej szkoły brały udział w Mistrzostwach Dzielnicy w "Biegach przełajowych". Brązowy medalista - Maciek z kl.VIb będzie reprezentował naszą szkołę w Mistrzostwach Warszawy w tej dyscyplinie. Gratulacje dla Maćka, brawo dla zawodników UśmiechUśmiech.