"Warszawa w Piosence" - konkurs rozstrzygnięty :)

Jakiś miesiąc temu organizatorzy Konkursu pt. "Warszawa w Piosence" zaprosili dwie wokalistki Szkolnego Chóru 60tki na Koncert Laureatów. Zgodnie z planem wyruszyłyśmy dziś na Drewnianą 8 do Zespołu Szkół Nr 69, aby poznać werdykt jury. Jakże ciepło na sercu zrobiło się nam, gdy usłyszałyśmy, że spośród 90 rywalizujących ze sobą młodych piosenkarek i piosenkarzy Kinga Piotrowska i Justyna Karaś zdobyły nagrody. Kinga wyśpiewała III miejsce piosenką "Pójdę na Stare Miasto", a Justynka wyróżnienie piosenką "Sen o Warszawie. Tak więc jak widać ten rok szkolny kończy się dla nas szczęśliwie (mieliśmy sukcesy w innych konkursach). A dla  naszych szóstoklasistek uzyskane wyróżnienia są świetnym ukoronowaniem ich trzyletniej pracy w szkolnym chórze.

GRATULACJE!!!

Justynko, Kingo - wielkie dzięki, będzie mi Was baaardzo brakowało :(