• Odwiedziło nas: 2079310

Stołówka szkolna

Nasza szkolna stołówka serwuje smaczne, pożywne dania obiadowe.Codzienny zestaw składa się z: zupy,drugiego dania, kompotu, deseru (owoc, jugurt, itp ). Przygotowujemy również śniadania.

Cena śniadania 2,5 zł

Cena obiadu 4 zł

• Po zgłoszeniu dziecka,obiady będą wydawane od dnia następnego (przy wpłatach na konto,
  •
  • Opłaty należy wnosić z góry do ostatniego dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc,
  • w którym nastąpi korzystanie  z posiłków w stołówce szkolnej.

• W razie nieobecności dziecka w szkole, można zrezygnować z obiadu.
  • Informację o odwołaniu można zgłosić
  • najpóźniej do godziny 9.00
  • na adres:
  • stolowkasp60@wp.pl

• Szczegółowe zasady
  • odwoływania posiłków

rezygnację zgłaszamy osobiście, telefonicznie pod nr 22 810-28-82 lub mailowo na adres stolowkasp60@wp.pl

do godz. 9:00 w dniu wydania posiłku lub w dniach poprzedzających podając : klasę, nazwisko i imię.

W tytule maila proszę zawrzeć następujące informacje : nazwisko imię dziecka, klasa, dzień lub dni, w których dziecko nie będzie korzystało z posiłków, np.:

·Jan Nowak/ 1c/ 10.02.14 - 11.02.14.  lub:  Anna Kowalczyk/ 4c/ 5, 10, 20.12.12.

Powyższe informacje proszę zawrzeć tylko i wyłącznie w tytule maila.

(Do szkoły uczęszczają dzieci o tym samym nazwisku i imieniu)

ZGŁOSZENIA PRZEKAZUJEMY OSOBOM PRACUJĄCYM W SEKRETARIACIE SZKOŁY
LUB INTENDENTOWI.

Jedyną podstawą zwrotu kosztów za niewykorzystane posiłki są zgłoszenia dokonywane w powyżej opisany sposób.

Zgodnie z Zarządzeniem nr 2048/2008 Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy z dnia 11 września 2008 r. w sprawie zaakceptowania warunków korzystania ze stołówek zorganizowanych w przedszkolach i szkołach m.st. Warszawy oraz upoważnienia dyrektorów szkół i przedszkoli do zwalniania z opłat za posiłki brak opłat  w wyznaczonych terminach oznacza, że do chwili uiszczenia opłaty uczeń otrzymywał będzie tylko i wyłącznie pierwsze danie w postaci zupy.

Opłaty za posiłki są zbierane tylko w czasie wyznaczonych wcześniej dni oraz o ustalonych godzinach w miesiącu poprzedzającym ich spożycie.

Informacje dla rodziców dokonujących płatności przelewem.

Niezbędne informacje , jakie należy zawrzeć w tytule operacji to:

Imię i nazwisko dziecka

Klasa, NR SZKOŁY

Miesiąc, za który płacimy.

Jan Kowalski; kl.VIa; SP60, marzec; (bez 15, 22, 29 marca)

Informacje na temat terminów oraz godzin przyjmowania opłat udostępnione są zawsze na stronie internetowej szkoły.

W  przypadku odwołań posiłków z ubiegłego miesiąca, warunkiem koniecznym dokonania wpłaty jest wcześniejszy kontakt telefoniczny (22 810-28-82 wew. 25)  lub mailowy (stolowkasp60@wp.pl) w celu ustalenia kwoty przelewu.

Nr rachunku bankowego:

79 1030 1508 0000 0005 5081 5087

Wpłaty po terminie będą przyjmowane tylko i wyłącznie przez intendenta w wyznaczone dni.

W galerii regulamin korzystania ze stołówki

• Szanowni Państwo!
  • uprzejmie prosimy o opłacanie posiłków za miesiąc
  • Styczeń 2019
  • w formie elektronicznej.
  • OBIAD: 18 x 4 zł = 72 zł
  • Oddziały "0"śniadanie + obiad 18 x 6.50 zł = 117 zł lub 18 x 4 = 72 zł
  • W razie pytań prosimy o kontakt mailowy:
  • stolowkasp60@wp.pl