• Do wakacji: WAKACJE!!!
  1. Start
  2. O szkole

Patron Szkoły

Taki opis wydarzeń Nocy Listopadowej z 29 na 30 listopada 1830 roku przedstawił Piotr Wysocki:

"O godzinie szóstej dano znak jednoczesnego rozpoczęcia wszystkich działań wojennychprzez zapalanie browaru na Solcu w bliskości koszar jazdy rosyjskiej. Przygodnym losem nie spłonął ten...

Historia Szkoły

Szkoła Podstawowa Nr 60 im. Powstania Listopadowego to placówka o bogatej historii i tradycjach. Należy do najprężniej działających szkół na terenie Pragi Południe. Swój dzisiejszy wizerunek zawdzięcza wieloletniej historii.

Jubileusz 95-lecia Szkoły

Na dzień 29 listopada 2013 roku wszyscy długo czekaliśmy. I oczywiście solidnie się przygotowywaliśmy.

Moje wspomnienie 60tki

Znajdziemy tutaj zbiór wspomnień związanych ze szkołą, które spisali nauczyciele, uczniowie, rodzice. "Pamiętnik" powstał na jubileusz 95-lecia.

Festiwal Teatralny

„Oto jest scena, a na tej scenie będzie za chwilę przedstawienie”.