Alek Grodzki stypendystą

13 grudnia 2019 roku Centrum Myśli Jana Pawła II zainaugurowało 15. edycję programu stypendialnego. W gronie tegorocznych stypendystów miał zaszczyt znaleźć się jeden z uczniów naszej szkoły - Aleksander Grodzki z klasy VI b. W uroczystości oprócz wyróżnionych uczniów, studentów, ich rodzin oraz osób towarzyszących, udział wzięli goście specjalni, w tym między innymi wiceprezydent m.st. Warszawy Renata Kazanowska. Spotkanie z ogromną dozą humoru poprowadził aktor i prezenter Maciej Musiał. Podczas gali wyróżnieni odebrali listy gratulacyjne prezydenta Warszawy, poznali się nawzajem oraz dowiedzieli się więcej o projektach, które specjalnie z myślą o nich będą realizowane w roku 2020 – roku jubileuszowym, w którym przypada 100. rocznica urodzin Karola Wojtyły. Stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II to unikalny program wyróżniających najzdolniejszych uczniów -  młodych, utalentowanych, zaangażowanych społecznie ludzi, którzy w przyszłości będą godnie reprezentować mieszkańców naszej stolicy.

Dorota Wawrzkowicz