Klasa 6b na jasełkch w Szkole Podstawowej Specjalnej nr 240

Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów.

W świąteczną atmosferę wprowadzili nas uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 240, którzy przygotowali przepiękną inscenizację.

Program jasełek przedstawiał w sposób oryginalny i bardzo wymowny objawienie Daru Bożego Narodzenia. Występujący aktorzy świetnie wcielili się w swoje role, aby przekazać nam najważniejsze wartości płynące z narodzin Jezusa. Po występie było wspólne kolędowanie, świąteczny poczęstunek i prezenty. Wszyscy poczuliśmy się jedną rodziną, w której panuje radość, wzajemna życzliwość i zrozumienie.

Dziękuję WSZYSTKIM RODZICOM uczniów z klasy 6 b za bezinteresowną pomoc. Szczególne podziękowania kieruję dla pani Katarzyny Zbrzeźniak, Dominiki Grodzkiej, Jolanty Rudzkiej, za pomoc w zorganizowaniu spotkania integracyjnego i zakup prezentów.

Dziękuję Dyrekcji, nauczycielom i Uczniom Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 240 za zaproszenie i bardzo ciepłe przyjęcie oraz za podarowanie nam pięknych upominków.

Dziękujemy za okazane serce.

Dorota Wawrzkowicz z klasą 6 b