Kolejna akcja charytatywna uczniów z klasy 6b zakończyła się sukcesem

Uczniowie naszej szkoły przystąpili do zbiórki artykułów na rzecz bezdomnych psów i kotów, która została zorganizowana w dniach 12.11.- 13.12. 2019 r. Zebrane dary zostały posegregowane i przekazane 16 grudnia do Schroniska w Celestynowie.

Mamy nadzieję, że zorganizowana akcja pomoże podopiecznym Schroniska przetrwać zimę, a w naszych Dzieciach obudzi wrażliwość na potrzeby i los zwierząt.

Serdecznie dziękuję Tosi Nienajadło, Dominice Mówce, Zuzi Blusiewicz, Oliwii Zawadzkiej, Wiktorii Bojanowskiej- koordynatorkom akcji. Dziękuję uczniom z klasy 6 b za pomoc w segregowaniu i pakowaniu darów.

Szczególne podziękowania za bezinteresowną pomoc dla pana Grzegorza Nienajadło, Marka Bladowskiego, pani Dominiki Grodzkiej, Jolanty Rudzkiej za dostarczenie darów do Schroniska w Celestynowie.

Wszystkim, którzy włączyli się do akcji serdecznie dziękujemy i zachęcamy do pomocy potrzebującym zwierzętom przez cały rok.

Dorota Wawrzkowicz