Konkurs Katyńki - sukces naszych uczniów

Wieloletni organizator konkursu  popularyzującego wiedzę na temat zbrodni katyńskiej, to XLVII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Warszawie, współpracujące ze Stowarzyszeniem Rodzin Katyńskich.
Skierowany jest do uczniów szkół Dzielnicy Praga Południe, a patronatem objęty przez Burmistrza Dzielnicy Praga Południe,

W tym roku szkolnym w konkursowej rywalizacji wzięło udział 7 południowopraskich szkół, w tym 5 zespołów z 60tki.

Jest nam niezwykle miło poinformować, że uczennice klasy 8a - Dominika Weiss i Milena Uliasz zajęły I miejsce, a Milena Todys i Ignacy Zawada również uczniowie klasy 8a zajęli miejsce III.

Bardzo się cieszymy i gratulujemy uczniom opanowania wiedzy na temat ważnych wydarzeń historycznych, a pani Karolinie Nawrockiej za zmobilizowanie swoich uczniów mimo trudnej rzeczywistości nauczania zdalnego.

Dyr. Marek Nowotka