Dzień Sportu 2017

Tęskniliśmy do tego dnia przez cały rok, a nawet troszeczkę dłużej. Dziś na szkolnym boisku znowu było bardzo głośno. A to za sprawą pana Andrzeja Gałacha, który "całą sprawę" nagłośnił, ale przede wszystkim dzięki pani Monice Markiewicz i panu Grzegorzowi Fidurze, którzy przygotowali tradycyjne i nowe sportowe wyzwania. A ponieważ sport to zdrowie, wszyscy ruszyli w zawody. Od kilku dni trzymaliśmy kciuki za sprzyjającą aurę, ale tym razem chyba trzymaliśmy za mocno. Pogoda "przeszarżowała". Z nieba lał się prawdziwy żar tropików, więc sportowa rywalizacja klas musiała być dokończona w szkolnej sali gimnastycznej. Tam można było uchronić się przed słońcem i upałem. W związku z tym nie odbył się tak bardzo oczekiwany bieg sztafetowy. No, ale cóż - siła wyższa. Mamy nadzieję, że słodkie gofry, pyszne świeżo wyciskane (przez mamy z Rady Rodziców) soki oraz pokazy tresury psów były satysfakcjonującą rekompensatą.

Już czekamy na Dzień Sportu 2018 :)

P.S. Bardzo, bardzo dziękuję naszemu niezawodnemu absolwentowi Jaśkowi, który jak zwykle "uratował mi życie".

Anna Oleszczuk