Wieczne Pióro Odkrywcy Poezji - V Warszawski Konkurs Recytatorski

Dnia 24 listopada uczniowie naszej szkoły brali udział w  przesłuchaniach w ramach V Warszawskiego Konkursu Recytatorskiego "O Wieczne Pióro Odkrywcy Poezji". W tym roku motywem przewodnim konkursu były ballady i bajki pisane wierszem. Przesłuchania odbywały się w dwóch kategoriach wiekowych:
Szkoła podstawowa: klasy V i VI, klasy VII i gimnazja.
W pierwszej kategorii 60tkę reprezentowała uczennica klasy 5b - Ania Zalewska, natomiast klasy starsze reprezentowali następujący uczniowie: Mateusz Fidura z klasy 7b, Aleksandra Piszcz, Maria Sikorska, Maja Stefańska, Emilia Warda z klasy 7a.
Z przyjemnością informujemy, że w wyniku eliminacji do finału tegoż konkursu zakwalifikował się Mateusz Fidura.
Gratulujemy i trzymamy kciuki  za przesłuchanie finałowe, które odbędzie się 14 grudnia 2017 roku.
Anna Ostaszewska, Dorota Wawrzkowicz