Świątecznie w OA

W czwartek – 21 grudnia  2017 r. mieliśmy naszą pierwszą klasową Wigilię. Rodzice przygotowali pyszne smakołyki i  ozdoby na stół. Składaliśmy sobie piękne życzenia, śpiewaliśmy kolędy. Zrobiliśmy kolorowe choineczki z życzeniami dla naszych Bliskich, dla Nauczycieli i Pracowników szkoły. Było miło, nastrojowo i odświętnie. Świątecznego nastroju dodawała nam pięknie ustrojona choinka oraz świąteczne udekorowanie sali przez naszych Rodziców

Świętowanie zaczęło się już wcześniej. Zostaliśmy zaproszeni przez Przedszkole „Bajeczka” na Jasełka w wykonaniu dzieci z Zerówki. W poniedziałek 19 grudnia 2017 r. ochoczo pomaszerowaliśmy do przedszkola i z zaciekawieniem obejrzeliśmy przedstawienie w wykonaniu naszych przedszkolnych kolegów. Śpiewaliśmy z nimi kolędy i pastorałki. Bardzo nam się podobał pobyt w zaprzyjaźnionym przedszkolu. Paniom i dzieciom bardzo dziękujemy za to miłe zaproszenie.

A w piątek – 22 grudnia na świąteczne kolędowanie i występy zaprosiły nas dzieci z klasy Ia. Słuchaliśmy z wielkim zainteresowaniem. Bardzo dziękujemy za miłe, świąteczne chwile w ostatnim dniu przed Bożym Narodzeniem.

Katarzyna Grodzka