Świetlicowe konkursy o baśniach

•
  • W  konkursie plastycznym pt. "Okładka baśni" wzięło udział 19 osób. Piękne prace można podziwiać w świetlicy oraz na naszej stronie internetowej.
  • Nie wszystkie rysunki mogły wziąć udział w rywalizacji ze względu na niewypełnienie kryterium: brak kolorowej ramki. Zachęcamy do dokładnego czytania zasad konkursów.
  • Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Gratulujemy zwycięzcom:
  • I miejsce: Maja G. z klasy 1
  • II miejsce: Izabela U. z kl. 3a oraz Jakub K. z kl. 3d
  • III miejsce Alicja K. z kl. 3a oraz Helena S. z kl. 3a
  • wyróżnienia: Zofia K. z kl. 3c oraz Jan Z. z kl. 3a
  •
  • Quiz ze znajomości baśni odbywał się w trzech etapach. Wzięło w nim udział 28 uczniów. Dobrą znajomość baśni zaprezentowały 22 osoby, które przeszły do etapu drugiego oraz otrzymały wyróżnienia. Znakomitą wiedzą na temat baśni wykazało się 6 osób:
  • I miejsce: Alicja K. z kl. 3a, Izabela U. z kl. 3a, Maja G. z kl. 1
  • II miejsce: Jakub P. z kl. 3e
  • III miejsce: Tymoteusz B. z kl. 3d
  • IV miejsce: Ryszard M. z kl.3d
  • Gratulujemy zwycięzcom!
  • Uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody.
  • Zachęcamy do udziału w tej świetnej formie zabawy jaką są konkursy, zwłaszcza świetlicowe!

Alina Ślaska - koordynator konkursu