Dzień Argentyny

W dniu 28 marca 2018 miał miejsce w naszej szkole Dzień Argentyński, podczas którego wyświetlona została prezentacja o tym kraju oraz zorganizowano quiz na temat wiedzy o Argentynie. Uczniowie klas siódmych zapoznali się także z tym jak wyglądają Święta Wielkanocne w Hiszpanii oraz Państwach Latyno-amerykańskich. Zespół muzyczny świetnie zaśpiewał bardzo trudną piosenkę “Don´t Cry For Me Argentina!”. Ponadto rozstrzygnięte zostały konkursy: plastyczny związane z Argentyną oraz pocztowy na najpiękniejszy list Wielkanocny do przyjaciela. Swoją obecnością zaszczycił nas przedstawiciel Ambasady Argentyny w Warszawie: Miguel Ángel Cuña. W związku ze zbliżającymi się Świętami całość wydarzenia zwieńczona została życzeniami Wielkanocnymi Pana Dyrektora.

Clea Moreno