Literacki sukces

Szkoła Podstawowa nr 204 im. 19 Pułku Ułanów Wołyńskich we współpracy z Urzędem Dzielnicy Wawer zorganizowała Warszawski konkurs pt. „Irena Sendlerowa – Matka Dzieci Holocaustu”, który został objęty honorowym patronatem Prezydenta miasta stołecznego Warszawy, Muzeum Żydowskiego Polin i Wawerskiego Centrum Kultury.

Konkurs był adresowany dla uczniów szkół podstawowych klas IV – VII oraz oddziałów gimnazjalnych. Jego celem było upamiętnienie 10-tej rocznicy śmierci Ireny Sendlerowej. Wzięli w nim udział również uczniowie naszej szkoły. Uczestnicy mieli za zadanie wykonanie do wyboru : pracę plastyczną, pracę literacką lub prezentację multimedialną.

W kategorii  praca literacka- list mamy pierwsze i drugie miejsce:

I miejsce- Maria Sikorska kl. 7a

II miejsce - Antoni Jagodziński kl. 6b

19 maja 2018 r. miało miejsce uroczyste wręczenie nagród podczas jubileuszowego pikniku Szkoły Podstawowej nr 204.

Gratulujemy Zwycięzcom, a wszystkim pozostałym dziękujemy za udział w konkursie.

Mgr Wiesława Swaczyńska

Mgr Dorota Wawrzkowicz