Zaczytani Zakochani

7 maja Ogólnopolska Akcja Miłośników Czytelnictwa "Zakochani Zaczytani" zaprosiła szkoły podstawowe do udziału w konkursie plastycznym. Można było wygrać książki do biblioteki szkolnej.
Zadaniem konkursowym było: zaprojektowanie okładki w formacie A4. Praca mogła być wykonana kredkami, pastelami lub farbami.

5 czerwca Komisja Konkursowa poinformowala, że do rywalizacji plastycznej zostało przesłanych 783 prac z 244 szkół podstawowych. Komisja  do II etapu wyłoniła 35 prac plastycznych – oceniając je wzięto pod uwagę następujące elementy: staranność, pomysłowość, wiek ucznia oraz ogólną estetykę pracy.

W II etapie użytkownicy facebooka będą decydować, do której szkolnej biblioteki trafią książki. Głosujemy poprzez like. Praca, która zdobędzie największą ilość polubień do dnia 18 czerwca 2018 roku do godziny: 20.00 wygrywa! A do szkoły, którą reprezentuje uczeń zostaną wysłane książki. Komisja Konkursowa przypomina o uczciwej konkurencji i zakazie wykupowania lików.

Jest na bardzo miło poinformować, że w konkursowej rywalizacji nasza uczennica Ola Sabak z zaprojektowaną przez siebie okładką książki zakwalifikowała się do półfinału. Prosimy o polubienia.