Konkurs „100 lat – moja mała Ojczyzna“ - etap szkolny zakończony

Zadaniem konkursowym było ciekawe przedstawienie w formie plastycznej walorów, czy obiektów historycznych swojej miejscowości „Małej Ojczyzny”. Praca mogła być plakatem w formie reklamy miejsca lub w formie zaproszenia. Ważnym, centralnym jej punktem miało być godło Polski, mogła być również wpisana liczba 100.

Nauczyciele katecheci otrzymali kilka ciekawych prac od uczniów z klas 1 - 6. Teraz trafiły one do Wydziału Nauki Katolickiej Diecezji Warszawsko - Praskiej.

Ogłoszenie zwycięzców nastąpi do 6 maja 2019 roku na stronie internetowej www.katecheza.floriańska3.pl.

Wszyscy, którzy węzieli udział w konkursie otrzymają oceny za aktywność, pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy etapu szkolnego drobne upominki, szansę na wygraną i nagrody w II etapie konkursu.

Dziękujemy uczniom:

Piotrowi Kowalczykowi z klasy 1a,

Zosi Bochra z klasy 1c,

Franciszkowi Kania z klasy 4a,

Aleksandrowi Grodzkiemu z klasy 5b,

Milenie Todys z klasy 6a,

Dominice Weiss z klasy 6a.

Z niecierpliwością czekamy na ostateczny werdykt.

Joanna Gąska