Wyróżnienie dla Piotra Kowalczyka

Z ogromną radością informujemy, że w konkursie diecezjalnym "100 lat - moja mała Ojczyzna" wyróżnienie otrzymał uczeń klasy I a Piotr Kowalczyk.

17.05.2019 r. w Wydziale Nauki Katolickiej Diecezji Warszawsko Praskiej odbyło się wręczenie dyplomów i nagród w związku z konkursem diecezjalnym "100 lat - moja mała Ojczyzna". Swój dyplom i nagrodę za wyróżnioną pracę odebrał Piotruś. Po uroczystości udaliśmy się do kościoła Matki Bożej Zwycięskiej na Kamionku. Tam uczestnicy konkursu poznali historię kościoła i Cudownego Medalika. Na koniec uczestniczyli w wycieczce do Wedla. Poznali proces powstawania słodkości i na drogę otrzymali właśnie coś słodkiego.
Gratulujemy raz jeszcze Piotrowi i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

Joanna Gąska
Aneta Kuropatwa

•
  • Jednocześnie serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wykonali prace w tym konkursie: Zosi Bochra z klasy I c, Franciszkowi Kania z klasy IV a, Aleksandrowi Grodzkiemu z klasy V b, Milenie Todys z klasy VI a, Dominice Weiss z klasy VI a.innocent