7A na Mazurach :)

Klasa 7a spędziła majowy tydzień w Strefie Przygody w Mierkach nad Jeziorem Pluszne. 5 dni w doskonałej przestrzeni do wypoczynku, w miejscu które bawi, uczy i pozwala przeżyć niezapomniane wrażenia na łonie natury. Zajęcia aktywne takie jak survival, marsz na orientację, warsztaty pierwszej pomocy, zdobywcy skarbów czy indiańska osada odbyliśmy w lesie i na terenie ośrodka. Pływaliśmy kajakami po jeziorze, a w czasie niepogody korzystaliśmy z basenu i uczyliśmy się jeździć na segwayu.  Ognisko, dyskoteka i karaoke były okazją do zaprezentowania zdolności wokalnych i tanecznych.

Liczne zajęcia nastawione na aktywność, zabawy terenowe i edukacyjne pozwoliły zapomnieć o obowiązkach szkolnych i poczuć zbliżające się wakacje!

Agnieszka Piskorska