Mega Misja zakończona

Mega Misja – Certyfikat

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że nasza Szkoła uzyskała Certyfikat Fundacji Orange udziału w programie edukacji cyfrowej Mega Misja.

Przez cały rok szkolny 2018/2019 uczniowie klas II-III wykonywali szereg działań i zadań. Poświęcali swój wolny czas i w czasie zajęć dodatkowych pod kierunkiem pani Ewy Kosiorek realizowali projekt Mega Misja.

Za swoją aktywność uczniowie zdobyli dla szkoły szereg nagród: książki, gry planszowe, przybory i materiały plastyczne, audiobooki  oraz dwa tablety. Powyższe nagrody zasiliły zbiory biblioteki i świetlicy szkolnej. Mamy też nadzieję, że z tabletów będą korzystali wszyscy uczniowie wraz ze swoimi nauczycielami.

Uczniom z kl. II-III, biorącym udział w tym przedsięwzięci u, serdecznie gratulujemy i dziękujemy za ich wysiłek i zaangażowanie.