Wizyta w "Bajeczce"

W środę 28 maja grupa uczniów z klasy 3 B odwiedziła młodszych kolegów

Ania W., Ania R., Gabrysia, Hania, Wiktor, Szymon, Kajtek spotkali się z przedszkolakami najstarszej grupy  w Przedszkolu nr 73 „Bajeczka” przy ul Sygietyńskiego 4a. Uczniowie czytali dzieciom fragmenty książki  „Nasza  mama czarodziejka” Joanny Papuzińskiej.  Potem przedszkolaki przeprowadziły wywiad z uroczą Milenką -  uczennicą klasy Ia SP nr 60. Zadawali pytania z życia pierwszej  klasy  i zobaczyli, co uczeń klasy pierwszej nosi w tornistrze. Uczniowie  pokazali też zawartość swoich plecaków i opowiedzieli, co zmieniło się po trzech latach nauki. Spotkanie bardzo podobało się i młodszym i starszym. Odbyło się ono dzięki współpracy nauczycielek z Przedszkola nr 73 -  p. Martynie P. i p. Beacie Ł.  i nauczycielce z  SP nr 60 – Katarzynie Grodzkiej – wychowawczyni kl. 3b. Wszystkim dziękujemy!