I tak się trudno rozstać...

Drogi Absolwencie!

"Życzę Ci, żebyś zawsze pozostał sobą, kierował się swoimi przekonaniami, wartościami. Umiał wybaczać, kochać i marzyć. A przede wszystkim, żebyś pamiętał,  że zawsze masz przyjaciół w Szkole Podstawowej nr 60".

Takim przesłaniem Pani Dyrektor Izabela Pielat-Świerczyńska pożegnała uczniów klas szóstych kończących edukację w 60tce.

Później było ostatnie zobowiązanie (ślubowanie), przekazanie sztandaru, wręczenie świadectw, nagród, dyplomów, gratulacji, podziękowań, a na koniec wesołe "Mmma Mia". I tak ostatnie spotkanie szóstoklasistów z wychowawcami i nauczycielami w murach naszej szkoły dobiegło końca. Jak zawsze przy takich okazjach nie zabrakło wzruszeń, ale dało się też odczuć radość z długo oczekiwanych wakcji.