Karnawałowa dyskoteka

Tematem przewodnim tegorocznego Balu Karnawałowego była Bajka o Czerwonym Kapturku. Uczestnicy zabawy, którzy przybyli w przebraniu postaci z bajki wzięli udział w rywalizacji. Trzeba przyznać, że połknięta w opowieści przez wika babcia (czyli Oliwier z 5A) była bezkonkurencyjna. Liczeniem oddanych głosów zajęła się klasa 6C, która była w tym dniu odpowiedzialna również za inne konkursy. Całą zabawę zorganizował nam Samorząd Uczniowski. W rolę DJ wcielił się  absolwent Jasiek Stempowski, nasz niezapomniany saksofonista, który do współpracy zaprosił swojego kolegę z nowej szkoły. Nie można w tym miejscu zapomnieć o Laurze Ejdys z klasy 5A i jej mamie, które w niedzielę wieczorem ozdobiły salę gimnastyczną dziesiątkami kolorowych balonów.

Baaardzo gorąco dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania fantastycznej zabawy.

Do zobaczenia za rok :)