Teatr Kufer w szkolnej świetlicy

9 marca mieliśmy przyjemność gościć w naszej świetlicy Teatr Kuffer. Obejrzeliśmy spektakl pt. „Mała Królewna" w wykonaniu aktorów Andrzeja Musiała i Anny Markiewicz-Musiał.

Każda dziewczynka chciałaby być królewną i każda chciałaby, żeby odnalazł ją piękny książę. A każdy chłopiec marzy by być dzielnym rycerzem, który ją uratuje. Ale często najpierw pojawia się groźny smok i wiele przeciwności.... Tak też i było w naszej bajce.

Na zamku u Króla Lula urodziła się królewna. Była wielka radość i huczna zabawa... Ale król i królowa zapomnieli zaprosić wróżkę, która mieszka nieopodal zamku. Wróżka rzuciła zaklęcie. Wesoła królewna Lulinka uważała, że jest najważniejsza i najpiękniejsza na świecie. Potem zamieniła się w ropuchę... Królewna wyruszyła w podróż i przeżywała wiele przygód. Dzięki swoim przygodom zrozumiała wartość przyjaźni.

Przedstawienie było interaktywne, angażowało dzieci, które chętnie wychodziły na scenę i odgrywały różne role. Również Pani Dorota miała możliwość zatańczyć z Rozbójnikiem. Było mnóstwo śmiechu i zabawy!

Wychowawcy klas: „O”A,”O”B, „O”C

Tutaj galeria