Jesteś tutaj:
  1. Start

Wiwat maj, piękny maj! Wiwat wielki Kołłątaj!

Celem obrad Sejmu Wielkiego (Czteroletniego) 1788 – 1792 było zreformowanie zmurszałego ustroju ówczesnej Polski.

Efekt jego długoletniej pracy to uchwalenie pierwszej w Europie Konstytucji.

A stało się to 3 Maja 1791 roku......

Uśmiech

Na lekcjach informatyki uczniowie klas 4 i 7 uczyli się projektować przestrzeń przy użyciu programu Icograms Designer.
Powstały ciekawe i nowoczesne projekty, które chętnie widzielibyśmy w naszym warszawskim krajobrazie.

Opłaty za posiłki MAJ 2021

klasy I - III

obiad: 20 x 5,00 = 100,00 zł

oddział przedszkolny

obiad: 20 x 5,00 = 100,00

śniadanie  + obiad: 20 x 8 = 160,00 zł.

Karta Ucznia

W tym roku miją 4 lata od wydania pierwszych Kart Ucznia, których termin ważności kończy się w dniu 30 września 2021 r.

W celu usprawnienia operacji wymiany nośników oraz przedłużenia uprawnień, Zarząd Transportu Miejskiego przygotował specjalny link https://kartaucznia.ztm.waw.pl/9f8c95f7 dedykowany dla naszych uczniów, za pomocą którego można złożyć wniosek o nową Kartę Ucznia. Wszystkie wnioski o Karty Ucznia złożone do 23.05.2021 będą dostarczone do szkół przed pierwszym dzwonkiem nowego roku szkolnego - szczegółowe informacje

Uśmiech

Drodzy Nauczyciele i całe rodzinki sympatyków SP 60!!!

Możemy wygrać nową kolorową stołówkę dla naszych dzieci. Głosujcie codziennie, zachęcajcie rodziny i znajomych.

Jak to zrobić?

Wystarczy codziennie głosować na stronie konkursu.

Otwórz poniższy link, zarejestruj się, a następnie codziennie zagłosuj na naszą szkołę.

Potrzebujemy tysięcy głosów :) RAZEM MAMY SZANSĘ !!!

Zagłosuj tu :)

Uśmiech

Pamiętajmy :) Święto Szkoły 2020 :)

Autor: Nikola Domalewska kl. VII a