Jesteś tutaj:
  1. Start

Szanowni Państwo,

w związku ze zbliżającym się (02.03) otwarciem dla rodziców etapu wypełniania wniosków  informujemy, że w rekrutacji na rok szkolny 2021/2022 aby złożyć wniosek o przyjęcie do przedszkola/oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej rodzice mogą:

1. Po wypełnieniu w systemie wniosku i podłączeniu wymaganych skanów dokumentów podpisać wniosek profilem zaufanym i wysyłać w systemie do przedszkola/szkoły pierwszego wyboru.
  2. Po  wypełnieniu w systemie wniosku, wydrukowaniu go i podpisaniu złożyć, razem z dokumentami/oświadczeniami potwierdzającymi kryteria rekrutacyjne, w przedszkolu/szkole pierwszego wyboru.
  3. Wypełnić papierowy wniosek odręcznie i po podpisaniu złożyć, razem z dokumentami/oświadczeniami potwierdzającymi kryteria rekrutacyjne,  w przedszkolu/szkole pierwszego wyboru. (W sytuacji tej informacje zawarte we wniosku wprowadza do systemu informatycznego dyrektor przedszkola/szkoły).

W związku z obowiązkiem ochrony danych osobowych oraz zgodnie z opublikowanymi na stronie Biura Edukacji „Zasadami rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez m.st. Warszawę na rok szkolny 2021/2022”  nie zaleca się przesyłania skanów wniosków i dokumentów/oświadczeń potwierdzających kryteria rekrutacyjne na adres mailowy przedszkola/szkoły.

Rekrutacja do odzdziałów przedszkolnych

Kryteria przyjęć - oddział przedszkolny

Harmonogram - rekrutacja przedszkolna

Opłaty za posiłki Marzec 2021

klasy I - III

obiad: 23 x 5,00 = 115,00 zł

oddział przedszkolny

obiad: 23 x 5,00 = 115,00

śniadanie  + obiad: 23 x 8 = 184,00 zł.

Nr rachunku bankowego:

Uśmiech

1% podatku na działalność naszej Szkoły.

Rodzicu, Przyjacielu, Sympatyku naszej Szkoły ❤️❤️❤️

PAMIETAJ – jak będziesz rozliczał PIT w tym roku przekaż 1% na rozwój naszej Szkoły. Zaproś też do tego rodzinę i znajomych. Każdy może przekazać środki na ten cel.
To nic nie kosztuje, tylko wypełnienie specjalnej rubryki w zeznaniu rocznym PIT????????????

Przeciez chodzi tu o nasze dzieci. Musimy zadbać, żeby miały wszystko co im jest potrzebne do nauki, do rozwijania zainteresowań, żeby miały to co najlepsze. To właśnie w szkole nasze dzieci spędzają większą część dnia, dlatego nasze działania zmierzają m.in. do uatrakcyjnienia tego czasu. A do tego niezbędne są fundusze.

Z poważaniem,
Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 60 ????

Drodzy Sympatycy 60tki ❤️❤️

Zwracamy się do Was z wielką prośbą o wsparcie.
Z uwagi na fakt, iż dociera do nas mało wpłat na Fundusz Rady Rodziców, nie jesteśmy w stanie finansować wszystkich potrzeb. A właśnie teraz powstała pilna konieczność doposażenia komputerów, które otrzymaliśmy od różnych Fundacji. Mamy już PC, monitory, myszki i klawiatury. Potrzebujemy dysków SSD które niestety są trudne do zdobycia za darmo. Brakująca kwota to 4000 zł.
Właśnie dlatego prosimy o pomoc.

Założyliśmy zbiórkę na zrzutka.pl. Wiemy, że nikomu nie jest łatwo, dlatego każdy grosz się liczy, każda złotówka jest cenna. Jeżeli możecie, to pomóżcie. Komputery są potrzebne dzieciom do nauki online.
Prosimy, udostępniające ten post znajomym, może wspólnie uda nam się uzbierać tę kwotę????????????

Link do zrzutki

Zbieramy również dyski SSD, które zalegają w domach

Bardzo dziękujemy,

Uśmiech