Jesteś tutaj:

Przekaż 1,5% podatku dla Naszych Uczniów!!!

Chcemy pozyskać środki dla naszych uczniów z przekazywania 1,5% podatku na działalność naszej Szkoły.

Pamiętajmy, że chodzi tu o nasze dzieci. Musimy zadbać, żeby miały wszystko co im jest potrzebne do nauki, do rozwijania zainteresowań, żeby miały to co najlepsze. To właśnie w szkole nasze dzieci spędzają większą część dnia, dlatego nasze działania zmierzają m.in. do uatrakcyjnienia tego czasu. A do tego niezbędne są fundusze.

PAMIĘTAJ – jak będziesz rozliczał PIT w tym roku przekaż 1,5% na rozwój naszej Szkoły, zaproś też do tego rodzinę i znajomych. Każdy może przekazać środki na ten cel. To cię nic nie kosztuje, tylko wypełnienie specjalnej rubryki w zeznaniu rocznym PIT.

Jak przekazać 1,5% podatku na podstawie druku PIT-37?

1. pozycję 147PIT o nazwie "Numer KRS": 0000229157

2. pozycję 148 PIT o nazwie "Wnioskowana kwota": [Kwota z pozycji 137 nie może przekroczyć 1,5% kwoty z pozycji 137, po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół]

3. pozycję 149 o nazwie "Cel szczegółowy": SP nr 60 w Warszawie

Uprzejmie prosimy o niedopisywanie żadnych dodatkowych informacji w celu szczegółowym, gdyż spowoduje to utrudnienia w ewidencjonowaniu kwot.

Warszawska Karta Miejska

Informujemy, że ważność karty można sprawdzić na stronie: https://moja.warszawa19115.pl/weryfikacja-kw poprzez wpisanie 11. cyfrowego numeru Karty.