Szkoła Podstawowa nr 60 im. Powstania Listopadowego

Jadłospis

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 4189375
  • Do końca roku: 229 dni
  • Do wakacji: 40 dni

Chór 2014/2015

Kołobrzeskie Reminiscencje

Wyróżnienie dla Chóru 60tkiUśmiech

Dziś po raz ostatni w tym roku,  Chór reprezentował  naszą szkołę w Dzielnicy. Tym razem wzięliśmy udział w Konkursie pt. Kołobrzeskie Reminiscencje. Repertuar to pieśni żołnierskie i patriotyczne. Z ochotą przypomnieliśmy sobie piosenki, śpiewane przy okazji Święta Niepodległości, Święta Szkoły i dziś ok. godz. 11.00 wybraliśmy się na ul. Al.St.Zjednoczonych do  Klubu Magia. Tam od południa przez kilka godzin trwały przesłuchania. Uczestnikami byli soliści i zespoły w wieku "od przedszkola do Seniora". Byliśmy jedyną szkołą, która odpowiedziała na zaproszenie organizatorów.

Ponieważ wiek uczestników był tak różnorodny postanowiono przyznać same wyróżnienia.  Spośród wielu występujących nagrodzono 13 uczestników. My dostaliśmy 4 nagrody: Ola Brawińska za piosenkę "Dziś do ciebie przyjść nie mogę", Jagoda Bełżek za piosenkę "Rozszumiały się wierzby płaczące", Wiktoria Szachsznajder za piosenkę "Pałacyk Michla" i Chór 60tki za piosenkę "Pieśń Powstańców 1863 roku. Pamiątkowe dyplomy i nagrody odebraliśmy wieczorem. Nagrodzeni ponownie wystąpili na scenie.

To był bardzo miły akcent na zakończenie naszej całorocznej pracy. Do zobaczenia w przyszłym roku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozwiń Talent 2015

Przedstawiciele Chóru 60tki uczestniczyli w uroczystości rozdania nagród. W corocznym Festiwalu organizowanym przez Centrum Promocji Kultury Pragi Południe tym razem zdobyliśmy wyróżnienie. Dziękujemy i gratulujemy wszystkim chórzystomMrugnięcie