Wystawa plakatów z okazji 8 marca

8 marca, uczniowie klas trzecich wykonali kolorowe plakaty. Bohaterkami plansz wywieszonych na ścianach dolnego holu stały się Panie, o których w szczególny sposób należy pamiętać. W zacnym gronie dzieciaki umieściły Marię Skłodowską-Curie - laureatkę Nagrody Nobla, poetki - Marię Konopnicką i Wisławę Szymborską. Spośród współcześnie żyjących sławnych kobiet wybrano aktorkę – Beatę Tyszkiewicz, sportsmenki – Irenę Szewińską i Justynę Kowalczyk, działaczkę humanitarną – Janinę Ochojską i zasiadająca na brytyjskim tronie Królową Elżbietę.

Z okazji Dania Kobiet uczniowie bardzo się napracowali. Przy okazji wzbogacili swoją wiedzę o życiorysy kilku wspaniałych i sławnych przedstawicielek płci pięknej.