0a w „ Ptasim Móżdżku”

Dzieci z grupy 0a w czwartkowe przedpołudnie 19 kwietnia 2018 r. wzięły udział w lekcji w Papugarni „ Ptasi Móżdżek” przy ul. Łukowskiej. Te zajęcia poszerzyły wiedzę dzieci na temat egzotycznych ptaków. Wcześniej dzieci miały w szkole zajęcia na temat egzotycznych zwierząt i lekcja w Papugarni poszerzyła wiedzę i dostarczyła wspaniałych, bezpośrednich doświadczeń, przeżyć i emocji. Dzieci mogły z bliska zobaczyć i dotknąć papugi i inne egzotyczne ptaki, słuchały informacji i ciekawostek na temat pochodzenia ptaków, ich zwyczajów i odżywiania. Każde dziecko zrobiło szaszłyk owocowo-warzywny i karmiło ptaki. Na zakończenie dzieci kolorowały rysunki ptaków. To była pełna emocji i zafascynowania lekcja.

Katarzyna Grodzka