Szkoła Podstawowa nr 60 im. Powstania Listopadowego

Jadłospis

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 4189762
  • Do końca roku: 228 dni
  • Do wakacji: 39 dni

Strona Miesiąca - Sierpień 2014

60 - tka wyróżniona....Uśmiech

 

Koniec wakacji, a tu miła niespodzianka. Zespół Szkolnasrtona.pl przyznał nam zaszczytny tytuł STRONA MIESIĄCA - SIERPIEŃ 2014.

Co miesiąc spośród kilku tysięcy szkolnych stron internetowych jedna z nich otrzymuje wyróżnienie. A oto co napisano o naszej szkole:

 

"Wzięliśmy do ręki naszą niezawodną myszkę i odnaleźliśmy dzięki niej: „zaczarowaną szkołę, zaczarowane dzieci i zaczarowaną 60-tkę”. Tym razem to tradycje, klimat strony i nawiązanie do korzeni polskiej historii wzbudziły nasz największy podziw i szacunek. Dlatego tytuł strony miesiąca - sierpień 2014 przyznajemy najstarszej szkole na warszawskiej Pradze, czyli Szkole Podstawowej nr 60 im. Powstania Listopadowego, która jest placówką dla Małych (jeszcze) lecz Wielkich (z czasem).

Dlaczego właśnie ta strona: sp60warszawa.szkolnastrona.pl?

Spodobały nam się:

-historia szkoły z bezcenną galerią zdjęć, z których pierwsze pochodzi z 1922 roku!

-częste, oddające sedno sprawy newsy z pięknymi fotkami

-prezentacja Kadry Pedagogicznej, czyli zgranego zespołu, który lubi ze sobą przebywać nie tylko w pracy, ale także w czasie wolnym od zajęć, wybierając się np. na grzybobranie

-banery licznych akcji, związane m.in. z bezpieczeństwem, dbaniem o fejs, czytaniem, zdrowiem

-zakładki Uczniowska twórczość i Coś optymistycznego (to zdecydowanie dobry kierunek i warto je rozwijać)

-oraz prezentacja na temat „Jeden dzień w 60-tce”, która jest pełna magii i wspomnień, nakreślonych przez ludzi związanych ze szkołą na przestrzeni lat.

 Gdy czytamy tak miłe słowa jak poniżej:

 „Gdy myślę dalej o Sześćdziesiątce, to czuję tkliwość i ten miły dreszcz, który musi odczuwać puszysty kot, gdy na parapecie okna wygrzewa się w ostatnich promieniach październikowego słońca.

Teraz już wiem. Sześćdziesiątko nie zapomnieliśmy Cię, bo Ty jesteś w nas……

 

Monika Łukaszewicz (Monika Kosmol) uczennica szkoły w latach 1980-88”

 

Wiemy już, że miejsce, które przywołuje takie wspomnienia, po prostu musi mieć równie ciepłą i oryginalnie prowadzoną stronę! :) Pracujcie tak dalej, a z przyjemnością spotkamy się z Wami w Warszawie i docenimy Waszą niezwykłą pracę, w którą wkładacie wiele serca.

 Życzymy Wam dalszych sukcesów i wielkiej satysfakcji z prowadzenia internetowej wizytówki placówki w kolejnym roku szkolnym.

 Z życzeniami radosnego powrotu w szkolne mury,

 Zespół Szkolnastrona.pl

 

Miło jest otrzymywać pochwały, wyróżnienia i nagrody. Jest to jednocześnie ogromne zobowiązanie i  zachęta do dalszej pracy. A więc:

 

SZEŚDZIESIĄTKO - DO DZIEŁA