• Do wakacji: 63 dni

Sport 2014/2015

Sukcesy sportowe w roku szkolnym 2014/2015Uśmiech

Mistrzostwa Dzielnicy w Dwa Ognie

Dzisiaj, 19 czerwca 2015 roku drużyny klas IV dziewcząt i chłopców wzięli udział w finałowych rozgrywkach Mistrzostw Dzielnicy Pragi Południe w Dwa Ognie. Kobietki walczyły dzielnie i były o włos od medalu. 1 punktu zabrakło im do brązu. Nie mamy wątpliwości, w przyszłym roku się zrewanżują. Natomiast chłopcy - pełen sukces, pokonali prawie wszystkich rywali i zdobyli srebro. Bardzo dziękujemy. Gratulujemy!

Mrugnięcie

Podwójny sukces :))))

13 maja 2015 r. dwie  reprezentacje naszej szkoły brały udział w Mistrzostwach Dzielnicy w "czwórboju lekkoatletycznym klas VI".
Po zaciętej walce chłopcy zdobyli brązowy medal, a dziewczynki trzema punktami przegrały złoto.. Płacz.  Ale ze srebra też bardzo się cieszymy!UśmiechUśmiechUśmiech

Gratulacje dla obydwu drużyn!!!

Uśmiech

Najlepsza drużyna siatkarzy Pragi Południe - czyli MY

w kolejnych rozgrywkach awansowała do najlepszej 12 w Warszawie.

W środę graliśmy dalej.

I tak: nasi chłopcy rocznika 2002 ukończyli rozgrywki XLVIII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w mini piłce siatkowej na 9 miejscu. Ósemkę przegrali 1:2 (14:16,16:14, 14:16). Walczyli bardzo dzielnie. Niewiele brakowało:(

Dziękujemy bardzo i gratulujemy

Uśmiech

27 lutego w Mistrzostwach Dzielnicy w "Mini piłce siatkowej dziewcząt klas VI" nasze dziewczyny po porażce z siatkarskim UKS "Spartakus" zdobyły II miejsce w dzielnicy! G R A T U L A C J E !!!MrugnięcieUśmiechUśmiech

Hurra, hurra, hurra...Mrugnięcie

Mrugnięcie

W  środę 25 lutego w naszej szkole gościliśmy zawodników - siatkarzy z kilku południowopraskich szkół. To u nas odbywały się  rozgrywki w Mini Piłce Siatkowej w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Wszystkie drużyny grały znakomicie, jednak to nasza okazała się najlepsza. Chłopcy 60tki zdobyli I miejsce i wkrótce będą reprezentowali naszą dzielnicę na Mistrzostwach Warszawy w mini piłce siatkowej chłopców klas VI. GRATULUJEMY!!!UśmiechUśmiechUśmiech

Mrugnięcie

Przed feriami zimowymi nasi sportowcy znów zdobyli medal. Tym razem drużyna chłopców przywiozła z rozgrywek Warszawskiej Olimpiady Młodzieży brązowy krążek wywalczony w rozgrywkach minikoszykówki. Nasze zawodniczki zajęły czwarte miejsce w dzielnicy. A tak niewiele brakowało....

Uśmiech

Kochani,

odebraliśmy Puchar XLVII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży

za rok szkolny 2013/2014

W 47 edycji tej największej imprezy sportowej dla dzieci i młodzieży

wzięło udział ponad 65 tysięcy uczniów z 364 stołecznych szkół

(156 szkół podstawowych, 113 gimnazjów i 95 szkół ponadgimnazjalnych)

Sportowcy z naszej szkoły zajęli III miejsce w rywalizacji szkół podstawowych Pragi PołudnieUśmiech

Gratulacje!!!

MrugnięcieUśmiechUśmiech

Szkolna drużyna piłkarek ręcznych wywalczyła IV miejsce w Mistrzostwach DzielnicowychMrugnięcie

26 września odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w "Przełajowych biegach sztafetowych". Drużyna dziewcząt zdobyła srebrny medal!