Szkoła Podstawowa nr 60 im. Powstania Listopadowego

Jadłospis

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 4189356
  • Do końca roku: 229 dni
  • Do wakacji: 40 dni

Szkolna Strona Roku 2014

Konkurs rozstrzygniętyUśmiech

 

 

W VI edycji Konkursu Szkolna Strona Roku 2014 otrzymaliśmy wyróżnienie. Cieszy nas ono bardzo, ponieważ mieliśmy wielu konkutentów - blisko 3000 szkolnych stron. We wrześniu znaleźliśmy się w gronie dziesięciu nominowanych. Dziesięciu najlepszych. I już wtedy poczuliśmy się wyjątkowo, prawie jak zwycięzcy.

Wyróżnienie to nie Złoto, Srebro czy Brąz, ale jest równie miłe. Zresztą od czegoś trzeba zacząćMrugnięcie. Mozolna praca została zauważona. Daje to poczucie ogromnej satysfakcji i motywację do działania. Było warto. Dla Was Kochani będziemy  starać się jeszcze bardziejUśmiechUśmiechUśmiechUśmiech.

 

Serdeczne podziękowania dla dyrekcji, nauczycieli, uczniów i rodziców, którzy swoim wsparciem i pomocą powodują, że nasza strona staje sią coraz bogatsza i  coraz ciekawsza. Staje się źródłem informacji, współcześnie zapisaną historią naszej 60-tkiUśmiech.

 

 

 

Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 23 października 2014 roku podczas Kongresu Edukacja i Rozwój w Hotelu Gromada Airport w Warszawie.

Wyróżnienie odebrali Ola Brawińska i Janek Wójkowski z klasy VI A.