• Odwiedziło nas: 6072022

Wydrukowali nas

Miło nam poinformować, że o naszej klasie III a można przeczytać w najnowszym numerze "Franka".

Miesięczniki edukacyjne „Bunio”, „Ortofanek”, „Franek” to czasopisma dla dzieci. Są one odpowiedzią na zalecenia zawarte w „Podstawie programowej kształcenia ogólnego dla szkoły podstawowej” dotyczące wykorzystywania przez uczniów w procesie edukacji różnych źródeł wiedzy.

I właśnie klasa III a prenumeruje to pismo i regularnie czyta. Dzieci wspólnie z wychowawczynią, Panią Aliną Ślaską postanowiły zaprezentować się na łamach gazety. W tym celu zrobiły klasowe zdjęcie, napisały wiersz i wysłały do "Franka". Zostały one  opublikowane na 2 stronie styczniowego numeru. Teraz nie pozostaje nic innego jak tylko czekać na przyznanie nagród. Trzymajcie za nas kciuki.