Prosimy o wpłaty tylko i wyłącznie w formie elektronicznej

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy:

stolowka.sp60@eduwarszawa.pl

Nasza szkolna stołówka serwuje smaczne, pożywne dania obiadowe. Codzienny zestaw składa się z: zupy, drugiego dania, kompotu, deseru (owoc, jogurt, itp. ).

Cena obiadu od wynosi 7,50 zł

• Po zgłoszeniu dziecka, obiady będą wydawane od dnia następnego. Po wpłacie na konto, prosimy o pilne potwierdzanie dokonanej płatności mailowo na adres: stolowka.sp60@eduwarszawa.pl@wp.pl
  • Opłaty w formie przelewu należy wnosić z góry do ostatniego dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc, w którym nastąpi korzystanie  z posiłków w stołówce szkolnej.

Niezbędne informacje , jakie należy zawrzeć w tytule operacji to:

Imię i nazwisko dziecka

Klasa, NR SZKOŁY

Miesiąc, za który płacimy.

np. Jan Kowalski; kl.VIa; SP60, marzec;

Informacje na temat opłat udostępnione są zawsze na stronie internetowej szkoły.

W  przypadku odwołania posiłków w ubiegłym miesiącu, warunkiem koniecznym w dokonaniu wpłaty na kolejny miesiąc jest wcześniejszy kontakt  mailowy (stolowka.sp60@eduwarszawa.pl) lub telefoniczny (22 810-28-82) w celu ustalenia kwoty przelewu.

Nr rachunku bankowego:

• W razie nieobecności dziecka w szkole, można zrezygnować z obiadu.
  • Informację o odwołaniu obiadu należy zgłosić najpóźniej do godziny 9.00 na adres: stolowka.sp60@eduwarszawa.pl (ilość posiłków jest przygotowywana dla konkretnej liczby osób zgłoszonych dzień wcześniej)
  • Szczegółowe zasady odwoływania posiłków
  • rezygnację zgłaszamy mailowo na adres: stolowka.sp60@eduwarszawa.pl do godz. 9:00 w dniu wydania posiłku lub w dniach poprzedzających podając : klasę, nazwisko i imię.
  • W tytule maila proszę zawrzeć następujące informacje : nazwisko imię dziecka, klasa, dzień lub dni, w których dziecko nie będzie korzystało z posiłków, np.: Jan Nowak/ 1c/ 10.02.14 - 11.02.14.  lub:  Anna Kowalczyk/ 4c/ 5, 10, 20.12.12 (do szkoły uczęszczają dzieci o tym samym nazwisku i imieniu).
  •  Powyższe informacje proszę zawrzeć tylko i wyłącznie w tytule maila.
  • Jedyną podstawą zwrotu kosztów za niewykorzystane posiłki są zgłoszenia dokonywane w powyżej opisany sposób.
  • Zgodnie z Zarządzeniem nr 2048/2008 Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy z dnia 11 września 2008 r. w sprawie zaakceptowania warunków korzystania ze stołówek zorganizowanych w przedszkolach i szkołach m.st. Warszawy oraz upoważnienia dyrektorów szkół i przedszkoli do zwalniania z opłat za posiłki brak opłat  w wyznaczonych terminach oznacza, że do chwili uiszczenia opłaty uczeń otrzymywał będzie tylko i wyłącznie pierwsze danie w postaci zupy.
  • Nie przyjmujemy płatności gotówkowych. Opłat należy dokonywać tylko i wyłącznie w formie elektronicznej (przelew na konto).
  • (obiady będą wydawane zawsze po potwierdzeniu, przynajmniej jeden dzień wcześniej do godziny 14.00!).

Prosimy o wpłaty tylko i wyłącznie w formie elektronicznej

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy:

stolowka.sp60@eduwarszawa.pl