Stołówka szkolna

Nasza szkolna stołówka serwuje smaczne, pożywne dania obiadowe.Codzienny zestaw składa się z: zupy,drugiego dania, kompotu, deseru (owoc, jugurt, itp ). Przygotowujemy również śniadania dla oddziału przedszkolnego.

Cena obiadu 5,00 zł

Cena śniadania (oddział przedszkolny) 3.00 zł.

• Po zgłoszeniu dziecka,obiady będą wydawane od dnia następnego. Po wpłacie na konto, prosimy o pilne potwierdzanie dokonanej płatności mailowo: stolowkasp60@wp.pl
  • Opłaty w formie przelewu należy wnosić z góry do ostatniego dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc, w którym nastąpi korzystanie  z posiłków w stołówce szkolnej.

Niezbędne informacje , jakie należy zawrzeć w tytule operacji to:

Imię i nazwisko dziecka

Klasa, NR SZKOŁY

Miesiąc, za który płacimy.

np. Jan Kowalski; kl.VIa; SP60, marzec;

Informacje na temat opłat udostępnione są zawsze na stronie internetowej szkoły.

W  przypadku odwołań posiłków w ubiegłym miesiącu, warunkiem koniecznym w dokonaniu wpłaty na kolejny miesiąc jest wcześniejszy kontakt  mailowy (stolowkasp60@wp.pl) lub telefoniczny (22 810-28-82) w celu ustalenia kwoty przelewu.

Nr rachunku bankowego:

• Szczegółowe zasady odwoływania posiłków

• rezygnację zgłaszamy mailowo na adres stolowkasp60@wp.pl  do godz. 9:00 (obidu) i do godziny 7.30 (śniadania) w dniu wydania posiłku lub w dniach poprzedzających podając : klasę, nazwisko i imię.
  • W tytule maila proszę zawrzeć następujące informacje : nazwisko imię dziecka, klasa, dzień lub dni, w których dziecko nie będzie korzystało z posiłków, np.: Jan Nowak/ 1c/ 10.02.14 - 11.02.14.  lub:  Anna Kowalczyk/ 4c/ 5, 10, 20.12.12 (do szkoły uczęszczają dzieci o tym samym nazwisku i imieniu).
  •  Powyższe informacje proszę zawrzeć tylko i wyłącznie w tytule maila.
  •
  • Jedyną podstawą zwrotu kosztów za niewykorzystane posiłki są zgłoszenia dokonywane w powyżej opisany sposób.
  •
  • Zgodnie z Zarządzeniem nr 2048/2008 Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy z dnia 11 września 2008 r. w sprawie zaakceptowania warunków korzystania ze stołówek zorganizowanych w przedszkolach i szkołach m.st. Warszawy oraz upoważnienia dyrektorów szkół i przedszkoli do zwalniania z opłat za posiłki brak opłat  w wyznaczonych terminach oznacza, że do chwili uiszczenia opłaty uczeń otrzymywał będzie tylko i wyłącznie pierwsze danie w postaci zupy.
  • Nie przyjmujemy płatności gotówkowych. Opłat należy dokonywać tylko i wyłacznie w formie elektronicznej (przelew na konto).

Opłaty za posiłki Marzec 2021

klasy I - III

obiad: 23 x 5,00 = 115,00 zł

oddział przedszkolny

obiad: 23 x 5,00 = 115,00

śniadanie  + obiad: 23 x 8 = 184,00 zł.

Prosimy o wpłaty.

Opłat należy dokonywać tylko i wyłącznie w formie elektronicznej

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy:

stolowkasp60@wp.pl