Bieżące konkursy

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

W związku z obchodzonym 30 września Europejskim Dniem Języków w naszej szkole organizowany jest Konkurs Piosenki Obcojęzycznej.
Uczniowie chętni do wzięcia udziału w konkursie mają nagrać swoje wykonanie piosenki w jednym z 4 języków: angielski, niemiecki, hiszpański, rosyjski.
Do konkursu można przystąpić indywidualnie lub w grupie do maksymalnie 3 osób.
Utwór wykonany w języku obcym należy przesłać w formie pliku dźwiękowego najpóźniej do 30 września 2020 r. do godziny 23:00 na adres mailowy - singasong2020@o2.pl

W wiadomości należy umieścić imię i nazwisko oraz klasę uczestnika/uczestników konkursu, a także tytuł i wykonawcę wykonywanego utworu.

Ocenie będzie podlegać:
- dobór repertuaru (w tym trudność językowa utworu),
- poprawność językowa (w tym wymowa i akcent),
-interpretacja utworu,
- strona muzyczna i ogólne wrażenia artystyczne.

Dla zwycięzcy lub zwycięzców przewidziane są dyplomy i nagrody (książka, dodatkowe nieprzygotowanie do lekcji j.obcego, w którym została wykonana zwycięska piosenka).

Wyniki zostaną ogłoszone 05 października 2020 r. w czasie zajęć z wychowawcą.

Gorąco zapraszamy do wspólnego świętowania Europejskiego Dnia Języków oraz do wzięcia udziału w konkursie!

Zespół Nauczycieli Języków Obcych i Muzyki