Nasi wolontariusze na Warszawskim Biegu Niepodległości

11 listopada 44 wolontariuszy z 60-ątki o 6.30 wyruszyło spod szkoły, żeby uczestniczyć w zorganizowanym w Warszawie Biegu Niepodległości. Przydzielono nam zadanie obsługi depozytów. Z początku towarzyszyła nam trema. Obawialiśmy się, czy dobrze wypełnimy powierzone nam zadania.  Szybko jednak do głosu doszły zgoła inne emocje. Miło zaskoczył nas fakt, że jesteśmy bardzo potrzebni. Zabraliśmy się do pracy. Naszym działaniom towarzyszyła fajna atmosfera. Na koniec otrzymaliśmy wiele podziękowań i miłych słów uznania. Pani Magda-koordynatorka wolontariuszy po akcji podziękowała nam i podkreśliła doskonałą z nami współpracę. Na pamiątkę  wydarzenia otrzymaliśmy medale z logo Biegu Niepodległości w 100 rocznicę. Imprezę należy zaliczyć do udanych i nawet zdeklarowaliśmy gotowość współpracy za rok.

Alicja Piszcz