Klasa IV c w "Szkole pełnej aktywności"

Przedstawiciele klasy IV C brali udział w projekcie " szkoła pełna aktywności" odbywające się na terenach WARSZAWSKIEGO AWF w dniu 28.09.2022 poprzednia środę. Konkurowali z 40 innym klasami z Warszawy i okolic na poziomie klas 4-6. Miejsca medalowego nie zajęli ale osiągnęli całkiem niezły rezultat jak na najmłodszych w tej stawce. Każda klasa musiała przebrnąć przez 10 różnych zadań min- układanie budowli z kartonów, tworzenie rymowanki sportowej z wyznaczonych słów, quiz sportowy oraz konkurencję czysto sportowe jak rzuty do kosza, wioślarstwo na ergometrach, Mini golf, mini piki nożna, biegi sprinterskie, tor przeskod, pchnięcie kula. Bardzo fajna impreza i za rok znów zgłaszamy się na taki event.

Krzysztof Mazur