PIKNIK Czyściochowej Akademii w naszej szkole - klasy 1-3

Czyściochowa Akademia – PIKNIK w naszej szkole

W czwartek – 14 września 2023 r. – „Akademia Czyściochowa” Rossmanna zaprosiła uczennice i uczniów z  nauczycielami z naszej szkoły na Piknik, który był nagrodą główną za udział w akcji „Czyściochowe Mistrzostwa”.

Pikniki są zwieńczeniem akcji Czyściochowe Mistrzostwa. Dzieci wraz z nauczycielami przez cały rok szkolny realizowały scenariusze zajęć, obchodziły święta higieniczne czy brały udział w licznych konkursach. Placówki dzielnie walczyły o nagrodę główną w postaci rodzinnego pikniku. Dziękujemy za zaangażowanie oraz wkład włożony w kształtowanie nawyków higienicznych wśród najmłodszych!”

(Źródło: https://czysciochowa-akademia.pl)

Wśród piknikowych atrakcji:

- spotkanie z Czyściochami: Psem Łapsonem, Kotem Pupikiem, Kotką Pupilką, Jelonkiem Gładzio, Świnką Zakatarzynką, Królikiem Higienkiem, Lisicą Rudką;

- zabawy i gry ruchowe;

- pokaz i robienie ogromnych baniek mydlanych;

- konkursy z nagrodami;

- malowanie twarzy;

- wykonanie wodnych tatuaży;

- odmiana fryzur w Czyściochowym Salonie Fryzjerskim;

- wykonanie papierowych kapeluszy;

- śpiewanie Czyściochowych piosenek i zabawy taneczne;

i wiele innych.

Było radośnie, ciekawie, superowo, po prostu Czyściochowo!

Dziękujemy! smile

Autor: Katarzyna Grodzka