Dzielnicowe zawody WOM w biegach przełajowych dzielnic Praga Południe i Praga Północ.

Podgląd

Za nami dzielnicowe zawody WOM w biegach przełajowych dzielnic Praga Południe i Praga Północ.

Naszą szkołę w Parku Skaryszewskim, gdzie odbywała się rywalizacja reprezentowała liczna delegacja, a co ważniejsze z sukcesami!

Fantastycznie wypadli Wojciech Puź, uczeń z klasy 5c, który zajął 1.miejsce w dzielnicy Praga Południe oraz Filip Solecki, uczeń z klasy 6b, mogący cieszyć się z miejsca 2.

Niedaleko podium w swoich kategoriach wiekowych znaleźli się: Filip Kwiatkowski 5c, Jacek Kowalski 6c, Filip Nockowski 6b oraz Wikoria Rudnicka 5c. Zabrakło im trochę szczęścia i mocy w kluczowych momentach, ale ich występy zdecydowanie należy chwalić.

Cenne doświadczenie i miejsca w górnej połówce klasyfikacji zdobyli za to debiutanci – Krzysztof Chmielewski 4b, Kamil Jóźwiak 4b oraz Amelia Kwiatkowska 7a. Wartościowe sprawdziany za nimi, to budujące.

Czekamy teraz na nominację dla naszych zawodników, którzy staną do rywalizacji z TOPem z warszawskich dzielnic. Trzymajcie za nich kciuki i nasłuchujcie wieści, jak im poszło!

Poniżej lista wszystkich reprezentantów SP60 z tych zawodów:

Sonia Bors 6c, Aleksandra Kusiakowska 6c, Kalina Pazura 6c, Zuzanna Szczepaniak 5a, Emilia Mikołajczak 5a, Julia Ludwiczuk 5a, Wiktoria Rudnicka 5c, Kornelia Lankiewicz 5c, Bartosz Zawierucha 6c, Jacek Kowalski 6c, Jakub Sadowski 6c, Filip Solecki 6b, Filip Nockowski 6b, Wojciech Puź 5c, Filip Kwiatkowski 5c, Filip Kozera 5c, Krzystzof Chmielewski 4b, Kamil Jóźwik 4b, Amelia Kwiatkowska 7a, Natalia Iwaniuk 7a, Tomasz Jagiełło 7a.