Dzielnicowe zawody WOM w biegach przełajowych dzielnic Praga Południe i Praga Północ – biegi sztafetowe.

Podgląd

Dwa dni temu, występy naszych uczniów w indywidualnych biegach przełajowych określiliśmy, jako fantastyczne. Co więc wypada napisać po dzielnicowych biegach sztafetowych?! Niewiarygodne? Nieee, wiara w nich jest zawsze, a wyniki zanotowali po prostu FE-NO-ME-NAL-NE!

Sztafeta dziewcząt zajęła 6.miejsce w klasyfikacji dzielnic Praga Północ i Praga Południe, a przy tym 3.miejsce w klasyfikacji dzielnicy Praga Południe, co oczywiście zaowocowało brązowym medalem! Nasze szkolne pociechy pokazały charakter i wolę walki. Brawo!

Jeszcze lepiej wynikowo wypadli chłopcy, którym do złotego medalu zabrakło … 4 sekund. 2.miejsce w klasyfikacji dzielnic Praga Południe i Praga Północ, a przy tym 5 wynik na 17 startujących szkół i to w dwóch kategoriach wiekowych (dzieci i młodzież) to olbrzymi sukces! Widać było u naszych uczniów ambicję i chęć zwycięstwa, a to ważne, nawet przy rywalizacji w formie zabawy.

Wielkie brawa dla wszystkich nagrodzonych!

Poniżej skład obu sztafet:

Dziewczynki: Sonia Bors 6c, Wiktoria Rudnicka 5c, Zuzanna Szczepaniak 5a, Emilia Mikołajczak 5a, Julia Ludwiczuk 5a, Kalina Pazura 6c

Chłopcy: Wojciech Puź 5c, Filip Kwiatkowski 5c, Filip Kozera 5c, Jacek Kowalski 6c, Filip Nockowski 6b, Filip Solecki 6b

Czekamy na kolejne nominacje do zawodów z najlepszymi w Warszawie. Kto wie, co przyniesie sportowa przyszłość, może kolejne dobre wieści? Na pewno uśmiech i tego się trzymajmy