Warsztaty „Glinianki” w grupie 0a

Prowadzący zajęcia dodatkowe w naszej szkole tzw. „Glinianki”, Pani Karolina Wojciechowska i Pan Sławomir Ostrowski, sprawili dzieciom z Zerówek ogromną frajdę i zaproponowali nam warsztaty ceramiczne. Dzieci dowiedziały się, co można zrobić z gliny, jak powstają takie cudeńka i same zrobiły ciekawe prace z gliny.  Trudno było zapanować nad emocjami dzieci. Radość, zaciekawienie, wyobraźnia, spontaniczność, artystyczne działanie, to wszystko mówi za siebie. Powstały piękne, artystyczne prace. Dzieci wiedzą, że teraz ich gliniane ślimaczki  muszą wyschnąć i zostaną wypalone. Z niecierpliwością czekamy na drugie zajęcia. Każda praca nabierze indywidualnych kolorów.  Bardzo dziękujemy za twórcze i rozwijające doświadczenia! Przesyłamy radosne pozdrowienia.

Katarzyna Grodzka i Iwona Kołakowska